2017 Ekim

THEA OPTIMA İLE ALANDAN TASARRUF EDİN

Günümüzde hayat konforu, odalarda birçok elektrikli ürünü kullanmamızı gerektiriyor. Dolayısıyla duvarlarda elektrik anahtarından prizlere kadar birçok ihtiyaç için yer açmak gerekiyor

Devamını Oku

LEDVANCE’DEN PROFESYONELLER İÇİN LED ARMATÜR SERİSİ

LED lamba ve LED armatür alanlarında son tüketiciye ve profesyonellere uygun geniş ürün seçeneği sunan LEDVANCE, sekiz farklı armatür serisi ile geliyor.

Devamını Oku

RETRO VE MODERN BİR ARADA: SERIE R. CLASSIC VE SERIE 1930

👤Hager I Berker

Hager I Berker, nostaljik çevirmeli anahtarları Serie R. Classic ve Serie 1930 ile yeniden yorumluyor. Güçlü tasarım yönüyle yaşam alanlarını konfor ve şıklık ile buluşturan Hager I Berker, nostaljik çevirmeli anahtarları teknoloji ile birleştiriyor. Klasik tarzda dekore edilen alanlara tam uyum sağlayan Serie R. Classic ve Serie 1930, nostaljik detayları sevenlerin tercihi oluyor.

Devamını Oku

BTICINO İLE YAŞAM ALANLARINDA YALINLIK

Fonksiyonel çözümlere minimal bir yorum getiren BTicino, Axolute Air serisi ile yaşam alanlarına ‘ince’ bir dokunuş yapıyor. Seride bulunan ve boyanabilme özelliğine sahip mat beyaz çerçevesiyle BTicino, yaşam alanlarını farklı bir boyut katıyor.

Devamını Oku

AVRASYA TÜNELİ BOSCH TEKNOLOJİSİYLE GÜVENDE!

👤Bosch

Bosch, Avrupa’dan Asya kıtasına geçiş süresini kısaltarak İstanbul trafiğine rahat bir nefes aldıran yeni Avrasya Tüneli için video gözetim sistemi, yangın alarmı sistemi ve kartlı geçiş sisteminden oluşan kapsamlı bir güvenlik çözümü sunuyor.

Devamını Oku

INFORM AR-GE İLE BÜYÜYOR

👤INFORM

Günlük hayatta, üretimde ve toplu yaşam alanlarında kısacası yaşamın sürdürülebilirliğinde en önemli öğe, ‘kesintisiz güce sahip olmak’ ve bu güce sahip olabilmenin yolu ise UPS’lerden (Uninterruptible Power Supply: Kesintisiz Güç Kaynağından) geçiyor.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

GLOBAL HYDRO TÜRKİYE YATIRIMLARINA HIZ VERDİ

👤Global Hydro

Global Hydro, Ankara’daki ofisiyle Türkiye’deki faaliyetleri artırıyor. Global Hydro özellikle son yıllarda hidroelektrik santralleri ile artan sürdürülebilir enerji üretimi talebini inovatif ürün ve eşsiz teknolojisi ile karşılıyor.

Devamını Oku

ÖZEL ELEKTRİK TESİSATI YÜZME HAVUZLARI VE DİĞER HAVUZLAR

👤Selçuk Atış Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Elektrik ve Enerji Bölümü

Bu makalede, ülkemizde, binalarda elektrik tesislerinin kurulması ve işletilmesine ait mevzuatların tarihsel gelişimi, taslak halinde bekleyen Elektrik İç Tesisler Yönetmeliğinin günümüzdeki durumu ve TSE tarafından binalardaki elektrik tesisleri ile ilgili yayımlanan TS HD 60364 ve kısımları öncelikle ele alınmıştır. Özel elektrik tesisatlarından olan yüzme havuzları ve diğer havuzlar konusunda TSE’nin yayımladığı TS HD 60364-7-702 standardı ayrıntılı açıklanmıştır. Taslak halinde ki Elektrik İç Tesisler Yönetmeliği ve havuzların standartlara uygun yapılabilmesi için tavsiyeler sunulmuştur.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

YENİ BİR FUARCILIK ANLAYIŞI: FIT’18 FUARI

👤Bileşim Yayıncılık

22-25 Şubat’ta Ege Bölgesi’ndeki en büyük ve en kapsamlı fuar kompleksi olan Fuar İzmir’de gerçekleşecek olan FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı 2018, fuar anlayışına yeni bir soluk getirecek.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

SCHNEIDER ELECTRIC GLOBAL FOOTPRINT NETWORK İLE GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

👤Schneider Electric

Schneider Electric, Global Footprint Network ile iş birliğine giderek küresel iklim değişikliği ve sürdürülebilirlik alanında farkındalığı artırmak üzere bir dizi çalışma başlattı.

Devamını Oku