Haberler

ZYXEL’DEN YÜKSEL HIZLI İNTERNET

Zyxel teknolojisi ile Niğde ve Ardahan’da üniversite öğrencileri kampüsün tüm kapalı ve açık alanlarında yüksek hızlı internete kavuştu. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ve Ardahan Üniversitesinde tüm öğrenciler ve akademik personel yüksek hızlı, güvenilir internet erişimine kavuştu

Devamını Oku

YERLİ ÜRÜN KULLANARAK %15 FİYAT AVANTAJI SAĞLAYIN!

7033 sayılı Sanayinin Geliştirilmesi ve Üretimin Desteklenmesi Kanununa göre, kamu alımlarında orta ve yüksek teknolojili yerli malı ürün teklif eden istekliler lehine %15 oranında fiyat avantajı sağlanması zorunlu hale getirildi.

Devamını Oku

YAZILIM SEKTÖRÜNÜN GELİŞMESİ İÇİN AR-GE’YE YATIRIM ŞART

Türk sanayisi başta olmak üzere, ERP pazarında 500’den fazla kobi ve kobi üstü müşterilere hizmet veren CPM Yazılım’ın İstanbul Haliç’te bulunan ofisi, AR-GE merkezi olarak faaliyet göstermeye başladı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tescil edilen bu unvan ile birlikte, yeni projeler için daha sağlam adım atacaklarını belirten CPM Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Recep Palamut, sektördeki sürdürülebilir üretimde yenilikçi duruş sergilemenin önemini de vurguluyor.

Devamını Oku

ULUSOY ELEKTRİK 240 SIRA YÜKSELDİ

2015-2016 yılları arasında %58 büyüyen Ulusoy Elektrik “Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” Listesi’nde 240 basamak yükselerek 37. sıraya geldi. Orta gerilim elektrik dağıtım ekipmanları sektöründe Türkiye’de pazar lideri konumunda olan Ulusoy Elektrik 2015 yılında 277. s ıradan girdiği listede hızlı bir yükseliş yakalayarak 2016 yılında 37. sıradan girdi.

Devamını Oku

SCHAEFFLER’DEN PROFESYONEL TEKERLEK RULMANI DEĞİŞİMİ İÇİN ÖZEL KATALOG

Schaeffler’in “FAG Tekerlek Rulmanı Kitleri 2017/2018” kataloğu kısa süre önce yayınlandı. Katalogda, yaklaşık 60 uluslararası otomobil üreticisinin araçları için tekerlek rulmanı ve onarım çözümleriyle ilgili bilgiler yer alıyor

Devamını Oku

Makel'den ''Dünyayı Kurtaran Adamlar''

LED pazarına hızlı bir giriş yapan Makel, %100 yerli sermaye ile üretilen Led Aydınlatma ürünlerinin satış alanındaki kahramanlarını gün yüzüne çıkarıyor. Makel iş ortaklarının de iş birliği ile başarılı bir kampanyaya imza atan Makel, başta sosyal medya olmak üzere tüm iletişim kanallarında büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

Devamını Oku

INGENICO GROUP TÜRKİYE’DE KENDİ TSM MERKEZİNİ KURDU

3 milyon dolar yatırım ile Türkiye’de kendi TSM Merkezini (Trusted Service Manager) kuran Ingenico Group, Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal: “Ingenico Group olarak Türkiye pazarına giriş yaptığımız 1998 yılından bu yana Türkiye’ye duyduğumuz güven bizi hiç yanıltmadı” diye konuştu.

Devamını Oku

CRM MEDYA “MARKALAR DİJİTALDE YARATICI PROJELER YAPMALI”

Günümüz iletişim teknolojileri sayesinde dijital medya, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de farklı bir boyut kazanmış durumda. Etkili ve anlık tepkilerin ölçümü sayesinde markalar tarafından yoğun olarak tercih edilen bu yeni nesil anlayış, özellikle gençlerin kontrolü altında.

Devamını Oku

CANON’A, 2017 EISA ÖDÜLLERİNDE 3 ÖDÜL

👤Canon

Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon Europe, Avrupa’nın en büyük multimedya yayınları kuruluşu olan Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından üç ödüle layık görüldü.

Devamını Oku

İNOVASYON ZİRVESİ “YENİLİK TABANLI KALKINMANIN ÖNÜNDEKİ ENGELLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ”

Çevre, yeşil teknolojiler, enerji, akıllı ulaşım sistemleri, savunma, iletişim gibi bir ülkenin kalkınmasında olmazsa olmaz alanlarda AR-GE ve inovasyon konularının liderlerini bir araya getirecek “2. MMG AR-GE İNOVASYON ZİRVESİ ve SERGİSİ” öncesinde MMG Genel Başkanı Osman Balta; “MMG olarak amacımız sadece zirve düzenlemek değil, zirvede konuşulan hususlarla ilgili çözümlerin ve modellerin zirveden sonra da sektör temsilcileriyle bir araya gelerek hayata geçmesi için somut uygulama adımlarının oluşturulmasını sağlamak” dedi.

Devamını Oku