Haberler

“YÜKSEK TEKNOLOJİLİ ÜRÜNLER ÜRETMEK İÇİN EĞİTİM POLİTİKALARI DEĞİŞTİRİLMELİ”

Türkiye’de son dönemde eğitim alanında ortaya çıkan yenilikçi yaklaşımlar yüksek teknolojili üretim yapan şirketlerin de yakın markajında. CPM Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Recep Palamut, dönüşüm sürecinde olan ülkemizin eğitim politikalarının değiştirilmesinin, katma değerli ürünler üretebilecek nesillerin yetişmesi için gerekli olduğunu vurguluyor.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

YENİ BİR FUARCILIK ANLAYIŞI: FIT’18 FUARI

👤Bileşim Yayıncılık

22-25 Şubat tarihlerinde, Ege Bölgesi’ndeki en kapsamlı fuar merkezi Fuar İzmir’de gerçekleşecek olan FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı 2018, fuar anlayışını değiştiriyor. Mitsubishi Elektrik Türkiye, Enel Enerji, Kael Mühendislik, Tense Elektrik gibi sektörünün önde gelen markalarının tercih ettiği FIT’18 Fuarı katılımcılarına farklı bir fuar deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

WILO’DAN YENİ ÜRÜN SERİSİ “INITIAL LINE”

👤Wilo

Wilo, Türkiye’deki 25. yılında hizmet alanını genişletmek için büyük bir hamle yaptı. “Initial Line” adlı yeni ürün serisiyle perakende pazarına kendini tanıtmaya başladı.

Devamını Oku

SCHNEIDER ELECTRIC HONG KONG İNOVASYON ZİRVESİ’NE KATILDI

👤Schneider Electric

Schneider Electric, Hong Kong’da gerçekleştirilen İnovasyon Zirvesi’nde yer aldı. Zirveye Schneider Electric uzmanları ve dünyanın önde gelen endüstri düşünürleri katıldı. 50’den fazla uzman katılımcının yer aldığı zirvede “Dijital Ekonomiye Güç Vermeye” ilişkin çözümler konuşuldu.

Devamını Oku

MAKEL SEMİNER VERMEYE DEVAM EDİYOR

👤Makel

Eylül ayında Edirne’de, Ekim ayında ise Adana ve Şanlıurfa’da hedef müşteri grupları buluşan Makel, genel ürün bilgilendirmesinin yanı sıra, ağırlıklı olarak teknik konularda merak edilen soruları yanıtladı ve bilgi vermeye devam etti.

Devamını Oku

COSA ‘YA ENERJİ VERİMLİLİĞİ ÖDÜLÜ

Cosa, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından düzenlenen Enerji Verimliliği Ödülleri’nde Özel kategorisinde ikincilik ödülünü kazandı.

Devamını Oku

AKSA JENERATÖR BOAT SHOW EURASIA’DA

AKSA Jeneratör, 4-9 Ekim tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla’da gerçekleşen Boat Show Eurasia’da Cummins Onan jeneratörleriyle yer aldı.

Devamını Oku

10. İSTANBULLIGHT FUARI AYDINLATMA SEKTÖRÜNÜN LİDERLERİNİ BİR ARAYA GETİRDİ

UBM tarafından düzenlenen ve son küresel yenilikler kapsamında yeniden tasarlanmış olan Istanbullight Fuarı, 21-24 Eylül tarihlerinde gerçekleştirildi. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen, 267 firmanın katılımcı olduğu ve sektör liderlerini bir araya getiren fuara 67 farklı ülkeden 7.200’in üzerinde ziyaretçi geldi.

Devamını Oku