Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

İNGİLİZ TİPİ ANAHTAR PRİZ

Sektörünün öncü, yenilikçi ve yüzde yüz yerli markalarından olan Makel, Ortadoğu ve körfez ülkelerinde kullanılan İngiliz tipi anahtar ve priz serisi ürünleri ile yeni pazarlara açılmayı hedefliyor. Bölgenin ihtiyaç duyduğu ürünleri pazarın talepleri doğrultusunda geliştiren Makel, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı Arge Merkezi’nde gerçekleştirdiği titiz çalışmalar sonucunda Makel BS İngiliz Tipi ürünleri ile bölgenin önemli pazarlarında girmeye hazırlanıyor. Yakın zamanda satışa sunulan ve yoğun ilgi görüleceği düşünülen Makel BS İngiliz sistemi ürünleri bölgede pazar payını arttırmayı hedefliyor.

Makel Arge Merkezi tasarımcıları tarafından dizayn edilen  Makel BS İngiliz tipi anahtar ve priz serisi ürünleri LED ışık teknolojisini anahtarlarında uygulayarak yaşam alanlarını eşsiz bir dokunuşla benzerlerinden ayırıyor. Kendine özgü tasarımıyla da dikkat çeken Makel BS,  12 renk ve ekstra 11 çerçeve seçeneği ile yaşam alanlarına dekoratif bir sunum sağlıyor.

İnce bir zekanın yetenek ile buluştuğu noktadan doğan ve fonksiyonellik, ürün kalitesi, çevre duyarlılığı gibi kriterler doğrultusunda geliştirilen Makel BS serisi dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.