Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

MAKEL’İN DUBAİ ATAĞI

Makel Şirketler Grubu, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı piyasalarında müşteri odaklılığı ve geniş ürün yelpazesiyle kendini fuarlarda göstermeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay Dubai Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Middle East Electricity Fuarı’na katılan Makel Şirketler Grubu ürünleri ile yoğun ilgi ve hareket gördü. Dünyanın en önemli güç ve enerji fuarlarından olan ve ortadoğu pazarında verimli adımlar atılmasına temel sağlayan bu fuara 22 ülkeden yaklaşık 1.250 firma Kayılım sağladı.

Anahtar & Priz, Şalt ve Endüstriyel Ürünler, LED ve Aydınlatma Grubu, Grup Priz ve Akıllı Ev ve Otomasyon Sistemleri ürünlerini ziyaretçilere tanıtan Makel, yeni tasarladığı ve pazara yakın dönemde sunduğu İngiliz Tipi Anahtar ve Priz Serisi BS ürünlerinin de tanıtımını bu fuarda gerçekleştirdi.
İngiliz BS sistemi ürünlerini üst segment çerçeve grubu Lumia serisi ile hareketlendiren Makel’in bu kanaldaki ürünlerine ziyaretçilerden yoğun vardı. Stant tasarımı ile dikkat çeken Makel’e, özellikle Afrika ve Arap ülkelerinden katılım gösteren ziyaretçilerin ilgisi çok yoğundu.

Fuar esnasında ve sonrasında birçok firma ile temas sağlandı. Makel önümüzdeki yıllarda özellikle BS İngiliz Sistemi ürünleri ile körfez ülkelerinde atak yapmaya devam edecek.