Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

EFEN E3 DİKEY TİP YÜK AYIRICILARI

[kutusag=11241] Kompakt ölçüleri, modüler yapısı ve şık tasarımlarıyla EFEN E3 dikey tip NH Sigortalı Yük Ayırıcıları verimli çözümleri sunuyor.

YENİLİKÇİ TASARIMLA GELECEĞE YATIRIM
Günümüzde basit enerji dağıtım istasyonları yerini giderek akıllı enerji dağıtım istasyonlarına bırakıyor. Yeni nesil dikey tip NH Sigortalı Yük Ayırıcıları geleceğin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretildi. Ölçü ve kontrol ekipmanları için yer tasarrufu sağlayacak şekilde entegre edilebilen ara yüzler bunun en iyi örneğidir. Geleceği beklemek yerine bugünden öngörüde bulunmak, geleceğin bir parçası olmak adına Efen dikey tip yük ayırıcılarla kesinlikle tanışmak gerekiyor.

AZALTILMIŞ ISI YAYILIMI
Yüksek akımları emniyetli şekilde yönetmek her şeyden önce ısıyı kontrol etmeyi gerektirir. İşte bu noktada pazardaki tüm ürünlerden daha düşük ısı yayılım değerine sahip yeni nesil dikey tip E3 NH Sigortalı Yük Ayırıcıları öne çıkar. Bu da tesisinizde size minimum enerji kaybı, daha yüksek işletme güvenliği ve maksimum dayanıklılık olarak geri döner.

DAHA HIZLI MONTAJ
Yeni dikey tip E3 NH Sigortalı Yük Ayırıcıların tüm montaj ve bağlantı bileşenleri optimize edilmiş olup montaj adımları azaltılmıştır. Bu durum ekipmanınızı hızlı şekilde devreye alınmasını sağlayarak zamandan tasarruf ve düşen işçilik maliyetleriyle rekabet avantajı sağlar.

EN YÜKSEK SEVİYE GÜVENLİK
Şalt cihazları son derece kullanıcı dostu olup paralel anahtarlama sayesinde optimum kullanıcı koruması sağlar. Faz başına ayrılmış iki konum iki küçük elektrik arkı üretir. NH Sigorta bıçaklarının kontaklarda paralel ayrılması ark geriliminin yarıya düşmesine neden olur. Dolayısıyla yükün ayrılması ve şalt edilmesi durumlarında maksimum güvenlik elde edilmiş olur.