Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

İZOLE EDİLMİŞ VE TEK BİR KOMPAKT MODÜLDE GÜÇ ÇIKIŞLARI

[kutusol=11466] Hiçbir harici bileşen gerekmez; tek bir 5V besleme izolasyon sınırının her iki tarafında da işlev görmesine izin verir. Tek bir modülde yalıtılmış veri iletişimi ve güç kombinasyonu ile cihazlar alan ve tasarım zamanından tasarruf sağlar.

NM485D6S5MC, tek kanallı, tam çift yönlü, veri iletişimi veya çok noktalı veri yolu iletimi için tasarlanmıştır. Cihaz tri-state diferansiyel hattı sürücüsü ve diferansiyel giriş hattı alıcısı içermektedir. Sürücü ve alıcının, sırasıyla, yön kontrol olarak işlev görecek şekilde bağlanabilen aktif yüksek ve aktif düşük izinleri vardır. -40 ila +85 ° C çalışma sıcaklığı aralığında endüstriyel uygulamalar için ve sadece 18.16 mm x 14.5 mm ölçülü, yüzey montajlı bir pakette 3 kVac RMS’lik bir izolasyon için tasarlanmıştır. NM485 için tek kanallı tam dupleks izolasyon sağlanır; Cihaz, 250 VAC’ye kadar takviyeli yalıtım için bekleyen UL60950 onayına sahiptir.

NMTTL için dört kanal dijital izolasyon sağlayan NMTTLD6S5MC, 25 Mbps’e kadar veri hızları için iki iletim ve iki alma hattı içerir. Ayrıca endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır ve çalışma sıcaklığı aralığı -40 ila +95 ° C ve sadece 16,9 mm x 14,5 mm boyutlarında bir yüzey montajlı pakette 1500 Vac RMS’lik bir izolasyona sahiptir. Cihaz, 250 VAC’ye kadar temel yalıtım için beklemede olan UL60950 onayına sahiptir. Her iki cihaz da dijital devreler için düzenlenmiş bir 5V çıkışın yanı sıra analog devre,
A / D veya OP-AMP’leri çalıştırmak için düzensiz ± 6V izole edilmiş çıkışlar da sağlar. Benzer şekilde, her iki cihazda da 250 VAC’de bekleyen ANSI / AAMI ES60601-1, 2 x MOOP’ler (NMTTL sadece bir tane vardır) ve 1 x MOPP’lik güvenlik tanıma özelliğine sahiptir ve bu da tıbbi sistemlerin güvenlik onayları için sistem onayı kolaylığı sağlar. Cihazların 5 pF’lik çok düşük bağlaşım kapasitesi, tipik olarak sistem EMI sorunlarını azaltır.

Tek bir modülde yalıtılmış yeni ürünler veri iletişiminin ve güçün eşsiz kombinasyonu ile alan ve tasarım zamandan tasarruf sağlar. Rakiplere kıyasla, cihazlar, ± 6V kullanıcı tarafından erişilebilir çıkışının ekstra yararı ile yüksek seviyede yalıtılmış çıkış gücü sunar. Her iki cihazın örnekleri mevcuttur.