Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

AKSA DİZEL JENERATÖRLERİNİ KAZAKİSTAN’DA TANITTI

[kutusag=11609] Aksa, Orta Asya’nın stratejik özelliğe sahip ilk ve tek sektör buluşması olan Global Oil&Gas Fuarı’na katıldı. Coğrafi konumu itibariyle katılımcılara ürünlerini ve teknolojik çözüm önerilerini sergilemek için ideal bir platform imkânı sunan fuarda, Aksa Jeneratör dizel özellikli ürünlerini tanıttı.

160 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla sektörde adından söz ettiren; farklı sektörlerin düzenlediği fuarlara katılarak mevcut ve potansiyel pazar temsilcileriyle sık sık bir araya gelen Aksa’nın bu seferki durağı Kazakistan oldu.

Aksa Jeneratör, 10 -12 Nisan tarihleri arasında Kazakistan’ın Atyrau şehrinde gerçekleştirilen, konumu ve enerji kaynaklarına yakınlığıyla Orta Asya’nın stratejik öneme sahip ilk ve tek olan Global Oil&Gas Fuarı’na katıldı.
Bu yıl 17’ncisi düzenlenen fuara 16 farklı ülkeden, 600’den fazla orta ve büyük ölçekli firma ve 2 bine yakın sektör temsilcisi katıldı. Petrol ve gaz endüstrisini geliştirmek, petrol ve gaz endüstrisindeki yenilikçi teknolojileri ve yatırımları çekmek amacıyla düzenlenen fuarda, dizel özellikli ürünleriyle Aksa Jeneratör fuar katılımcılarından tam not aldı.