Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

IDPN VIGI KAÇAK AKIM KORUMALI MİNYATÜR DEVRE KESİCİ

Yüksek teknoloji ürünü IDPN VIGI, elektrik şoklarına karşı tam koruma sunuyor. Çıkış devrelerini ayırıyor ve yalıtıyor, kesinti süresini ortadan kaldırıyor, kritik ve hassas devrelerde yüksek servis sürekliliği sağlıyor. Entegre MCB ve RCD koruması; zorlu atmosfer koşulları, harmonik üreten yükler ve geçici çalışma akımları ile karşı karşıya gelen, yüksek servis sürekliliğine ihtiyaç duyan tesisatlar için en uygun çözümü yaratıyor.

Ayrıca IDPN VIGI sayesinde bir devredeki herhangi bir arızanın kaynağı kolaylıkla tespit edilebiliyor, arızanın bir kısa devreden, aşırı yükten ya da kaçak akımdan kaynaklandığı görülebiliyor. IDPN VIGI, üzerindeki çift visitrip penceresi ile bu süreci hızlandırıyor, kolaylaştırıyor ve arızanın anında tespitini sağlıyor. IDPN VIGI ile bir kaçak akım arızası meydana geldiğinde sadece ilgili devre açılıyor ve kısa sürede yalıtım sağlanıyor. Tesisatın tümünde enerji kesintisini engellemek için avantaj sağlayarak, entegre ürünleriyle kablosuz ve kolay kurulum imkanı sunuluyor. Bu özellikleri ile IDPN VIGI kurumlara daha fazla zaman, verimlilik ve güvenilirlik kazandırıyor.