Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

MAKEL MİMARSİV SELECTION 2018 ETKİNLİĞİNE KATILDI

[kutusag=11602] 2016 yılından itibaren düzenlenen, özgün konsept ve oturumlara ev sahipliği yapan Mimarsiv Selection 2018 etkinliği bu yıl İstanbul’da gerçekleşti.

Mimar hedef kitleye uygun özel tasarım ürünlerini farklı bir stant çalışması ile sergileyen Makel, anahtar&priz ürünlerini üst segment seride yer alan Lumia ve Cellia ile tanıttı. Son yıllarda mimarların gözdesi akıllı ev sistemlerini de sergileyen Makel, “Smarthome” uygulaması ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Büyük ilgi gören etkinlikte Makel ürünleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen çok sayıda ziyaretçi misafir standa uğrayarak firma temsilcileri ile sohbet ederek bilgi aldılar.

Mimarsiv Selection 2018 etkinliğine Pazarlama Müdürü Fatih Yüzbaşıoğlu, KNX Bina Otomasyon Sistemleri Bölüm Yöneticisi Nurullah Kalay, Proje ve Taahhüt Satış Yöneticisi Ufuk Güralay katıldı.