Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

MYIME GÜVENLİK PERDESİ İLE KAMERA HACKLENMELERİNE KARŞI ÇÖZÜM

[kutusol=11685] Endüstri 4.0’ın gerektirdiği çözümlere odaklanan Gençpa Teknoloji, kendi markası Myime ile ilk ürününün satışlarına başladı. Bilgisayar, tablet ve cep telefonunda kullanılabilen kamera güvenlik perdesi; cihazlarda oluşabilecek olası hackleme durumlarında veya bir kez kamera kullanım izni verildiğinde herhangi bir uygulama tarafından izinsiz yere izlenmeyi engelliyor. Arka yüzeyinde 3M çift taraflı bant bulunan üründe, bantlar istenilen zamanda açılıp istenilen zamanda kolayca kapanabiliyor.

Gençpa Teknoloji Grubu’nun Genel Müdürü Ufuk Gürsoy; “Gizlilik konusunun önemini artırdığı günümüzde yeni ürünümüz olan kamera perdesi, güvenlik konusunda tüketicilerimize pratik çözüm sunacak. Bilgisayar, tablet ve cep telefonunda kullanılabilen kapak, cihazlarda oluşabilecek olası hacklenme durumlarında veya bir kez kamera kullanım izni verildiğinde herhangi bir uygulama tarafından izinsiz yere izlenmeyi engelleyecek” dedi.