Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

VİKO’DAN NOVELLA S SERİSİ GECİKMELİ ANAHTAR TEKNOLOJİSİ

[kutusol=11668] Gecikmeli anahtar fonksiyonuna sahip olan Novella S sayesinde, ışıklar dokunuşunuzdan 6 saniye sonra sönüyor. Bu da size yaşam alanınızdaki bir sonraki hareketinizi tamamlamak için zaman kazandırıyor. Elektrik anahtarları, VİKO teknolojisi ile geleceğe çoktan hazır. VİKO’nun Artline Serisi Novella S modeli, bunun önemli göstergelerinden Elinizi hisseden Novella S, gecikmeli anahtar özelliği ve dokunmatik fonksiyonu ile dikkat çekiyor. Düğme yüzeyine kısa süreli temas ile gecikmeli anahtar fonksiyonuna geçiş yapılıyor. Bu özellik sayesinde ışıklar, kapatıldıktan 6 saniye sonra sönüyor ve size odadan çıkana kadar zaman kazandırıyor.

Örneğin ışığı kapattıktan sonra yatağınıza giderken önünüzü görmenize, dışarı çıkarken kapınızı kapatmadan önce evinizin anahtarını bulmanıza, koridordaysanız gideceğiniz odanın kapısını bulmanıza ya da mutfaktaysanız bir şeyleri kırıp dökmeden çıkmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca dokunmatik teknolojili ve 3 ödüllü Novella S’e parmak ucunuzla hafifçe dokunmanız, ışıkları açmanız ya da kapatmanız için yeterli. Odanızdaki ışığın parlaklık derecesi, ürün üzerinden rahatlıkla ayarlanabilirken, LED göstergesi de ışığın seviyesini görmenizi sağlıyor. Öte yandan Novella S ile istendiği takdirde iki ışık kaynağı birden dokunmatik olarak kontrol edilebiliyor.