Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

GÜÇLÜ KAFES YAPISINA SAHİP DATA KABİNETLERİ

Ayda Elektrik

KabinPLUS KD 19” Data Center Rack kabinetleri azami esneklik ve yüksek verimlilik sağlayan güçlü bir kafes yapı üzerine tasarlanmıştır.

KabinPLUS KD 19” Data Center Rack kabinetleri veri merkezi ortamlarındaki değişiklikler ve yeni eklemeler için esnek yapılandırma sunarak yüksek yoğunluklu kablolama ihtiyaçlarına hızlı ve kapsamlı cevap verecek şekilde tasarlandı. KabinPLUS KS 19” Veri Merkezi Kabineti, veri merkezlerinde enerji verimliliğini sağlamak için sıcak hava ve soğuk havayı birbirinden ayırmak amaçlı farklı kapama panelleri ve kanalları sunmaktadır.

VKL SERİSİ KABİNETLER

KabinPLUS KL 19” Data Center Kolokasyon Rack Kabinetleri barındırma ve kolokasyon hizmetlerinin esnek ve verimli bir şekilde sağlanması amacıyla güçlü bir kafes yapı üzerine tasarlandı.

BAĞIMSIZ AYARLANABİLİR 19” CİHAZ DİKMELERİ

Her bir bölmede, diğer bölmelerden bağımsız olacak şekilde kolay montajlanabilir ve derinliği ayarlanabilir özellikte, U yüksekliklerini belirtir çift taraflı baskılı ve komple boyalı profil.

KS SERİSİ KABİNETLER

KabinPLUS KS 19” Data Center Rack Kabinetleri veri merkezindeki yoğun ve anlık kablolama ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarken profesyonel zemin bağlantı sistemleri ile de sağlam ve esnek montaj platformu uygulamalarına olanak tanır.