Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

FERKO SIGNATURE LAMP 83 İLE AYDINLANIYOR

LAMP 83

İstanbul Levent’te yer alan sıra dışı ofis projesi FERKO Signature, LAMP 83’ün sağladığı toplam 5.000’den fazla ürünle aydınlanıyor. Son dönemde ofis projelerine imza atan LAMP 83, FERKO Signature projesinde lobi, satış ofisi, koridorlar, ıslak hacimler, balkonlar gibi iç mekanları kendi markasını taşıyan ürünlerle aydınlatırken; peyzaj aydınlatmasında firmanın uzun yıllardır Türkiye distribütörlüğünü yaptığı İtalyan Goccia firmasının dayanıklı dış mekan ürünleri kullanıldı.

Dünyaca ünlü mimar Norman Foster’ın imzasıyla, iş dünyasının modern gereksinimlerinin, akılcı çözümlerle yeniden anlamlandırıldığı ve iki bloktan oluşan proje için, LAMP 83, Minor, Deep, Sight, Tiny, Drop, Band, Solo ve Ark gibi enerji verimli ve son teknoloji eseri ürünleri dışında Goccia’nın Passum ve Quantum serilerinden, toplamda 5.000’den fazla tekil ürün ile 3.500 metreden fazla lineer ürün tedarik etti.

FERKO Signature projesinde ulaştıkları sonucu değerlendiren LAMP 83 Satış Grup Müdürü Serhan Acar, “Son dönemde başarıyla tamamladığımız prestijli ofis projelerinin sayısında, önemli bir artış gözlemliyoruz. Modern ofislerde aydınlatma, bir yandan binanın mimari çizgilerinin tamamlarken; diğer yandan özellikle enerji tasarrufu ve görsel konfor anlamında, ofis işletmecileri ve çalışanlarına önemli faydalar sağlıyor. Uzun yıllardır keyifli bir işbirliği yürüttüğümüz FERKO İnşaat ile tamamladığımız Signature projesi, bir bakıma beraber gerçekleştirdiğimiz projelerin zirve noktası oldu. Böylesine modern bir ofis kompleksini başarıyla aydınlatmış olmaktan dolayı mutluyuz” dedi.