Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

Sistem Masraflarını Yüzde 90 Azaltan Teknoloji

IndigoVision

IndigoVision’ın video izleme çözümleri konusundaki ürün portföyü Y3K tarafından işletmelere sunulmaya başladı. IndigoVision’ın öne çıkan özellikleri arasında üst düzey veri sıkıştırma dikkat çekiyor. Bu da yüksek veri depolama alanlarına ihtiyaç duyan video izleme uygulamalarının, çok daha düşük maliyetle saklanabilmesine olanak sağlıyor. Bu sayede veri depolama ve sistem masraflarını yüzde 90’a varan oranda azaltan IndigoVision çözümleri, şirket bünyesinde geliştirilen tescilli SMART.core™ teknolojisi ile yüksek görüntü ve ses kalitesi sunuyor.

Gelişmiş Entegrasyon Yeteneği, Uygulamaları Kolaylaştırıyor

IndigoVision’ın bir diğer avantajı ise farklı tipteki elektronik güvenlik sistemleri ve markalarıyla kolayca entegre olabilmesi. Böylece, bu alanda yatırım yapmak isteyen kurumların toplam sahip olma maliyeti de büyük oranda düşüyor.

Uçtan Uca Çözüm

Farklı tiplerdeki güvenlik kameralarından kayıt sistemlerine ve video yönetim yazılımlarına kadar eksiksiz bir portföye sahip video izleme çözümü olan IndigoVision’ın, ölçeklenebilir yapısı sayesinde ileride yapılacak iyileştirme ve geliştirme maliyetleri de minimumda tutuluyor. IndigoVision’ın benzersiz Dağınık Ağ Mimarisi (Distributed Network Architecture – DNA), ürünlerin tercih edilmesindeki bir diğer faktör olarak öne çıkıyor. Merkezi bir sunucu ihtiyacını ortadan kaldıran bu yapı sayesinde, oluşabilecek bir arıza durumunda bile ağ üzerinde bir veri yoğunluğu oluşmuyor.