Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

FPT INDUSTRIAL TÜRKİYE’DEKİ VARLIĞINI YENİ DİSTRİBÜTOR PARTNERİYLE GÜÇLENDİRİYOR

FPT INDUSTRIAL

Torino, 24 Şubat, 2020 FPT Industrial, Türkiye’deki varlığını güçlendirmek adına Yakamoz’u yeni distribütör partneri olarak belirledi. Bu ortaklık şirketin başta denizcilik ve güç üretimi olmak üzere pazardaki fırsatlardan daha fazla yararlanmasını amaçlıyor.

Yakamoz, FPT Industrial Powertrain Solutions için Türkiye’de tam yetkili distibütor olarak hizmet verecek. Yakamoz, ülkedeki güçlü bayi ve işyeri ağı sayesinde, gerek FPT Industrials’in ürünlerini, gerekse de geniş yelpazede yedek parça, 7/24 hizmet, yenilikçi ve talebe özgü çözümler sunarak şirketin yerel pazar payını arttırma potansiyeline sahip. Ege Denizi kıyısında, İzmir ilinde faaliyet gösteren Yakamoz, çoğunlukla FPT Industrial denizcilik çözümleri üzerine yoğunlaşacak. Marka için yüksek büyüme gösteren bir pazar olarak, özellikle Stage V emisyon standartlarının tanıtılmasından sonra, Türkiye’nin endüstriyel ve güç üretimi segmentlerinde de, büyük bir potansiyeli bulunuyor ve yine bu alan da Yakamoz tarafından keşfedilecek. FPT Industrial’i daha da iyi tanıtabilmek adına, Yakamoz insan kaynaklarına ve yeni tesislere yatırım yapmış bulunuyor. Ortaklık, 22 Şubat ile 1 Mart arasında organize edilen ve rekor kıran C16 1000 motoru ve yüksek kaliteli entegre deniz kontrol sistemi Red Horizon gibi ayrıcalıklı deniz çözümlerinin Yakamoz tarafından sergilediği CNR Avrasya Boat Show’da (Salon 7, Stand A06) resmen başlamış oluyor.