Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

EATON TEKNOLOJİ KARAVANI YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE GAZİANTEP’TE

EATON

Eaton, yenilikçi ürünlerini tanıttığı, tüm EMEA’da geleneksel hale getirdiği Mobil Teknoloji Günleri ile 5. kez Türkiye’de ve 11 – 14 Şubat tarihleri arasında Gaziantep’teydi. Karavanda birçok farklı sektörden Eaton kullanıcılarına yenilikçi ürünler sunuldu. 11 Kasım’da Türkiye’ye gelen Eaton teknoloji karavanı, İstanbul, İzmir, Bursa, Çanakkale, Konya, Gaziantep, Ereğli, Eskişehir, Antalya, Samsun, Mersin başta olmak üzere Anadolu’nun birçok noktasında Mobil Teknoloji Günlerine devam ediyor. Karavanda birçok farklı sektörden Eaton kullanıcılarına yenilikçi ürünler sunuluyor. Karavanda sunulan ürünlerden biri olan, yeni nesil kontrol rölesi easyE4 ile esnekliği sağlayıp, nesnelerin internetini (IoT) destekliyor. Bunlar gibi birçok çözümlerin tanıtıldığı karavanda Eaton uzman ekibiyle yer alıyor.

TEKNOLOJİ KARAVANI BİRÇOK SEKTÖRDEN KULLANICILARLA BULUŞUYOR

Eaton teknoloji karavanında, birçok ürün yenilenen ve geliştirilen özellikleriyle 12 farklı ilde makine imalatından gıdaya, havalandırma ve soğutma sektöründen temiz/atık su, demir-çelik, madencilik, işleme, ambalaj, seracılık, tarım ve birçok sektöründen kullanıcılara ulaşıyor. Yeni dijital NZM maksimum personel koruması sağlarken, easyE4 gelişmiş kontrol rölesi IoT’u (Nesnelerin İnternetini) destekliyor. Smartwire-DT akıllı kablolama sistemi, servis kolaylığı sağlayan soketli motor yolvericileri, xStorage enerji depolama çözümleri karavanda yer alıyor.

“TEKNOLOJİ KARAVANIMIZLA TÜM ANADOLU’YA ULAŞMAYI HEDEFLİYORUZ”

Eaton Elektrik Türkiye Ülke Müdürü Yılmaz Özcan “Eaton Elektrik, 2015 yılından bu yana her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinlikler ile Mobil Teknoloji Günlerini Türkiye’de bir kültür haline getiren ilk firmadır. Bu anlamda Eaton Elektrik Türkiye Grubu olarak Mobil Teknoloji Günleri ile EMEA bölgesi içerisinde en çok kilometreyi kat eden, en çok müşteriye ulaşan ekip olmanın gururunu taşıyoruz.” dedi.

Bu yıl elektrik ve hidrolik teknolojilerini 2 ayrı teknoloji aracıyla tanıtan ve Türkiye’de birçok şehirde gezdiğini belirten Özcan; “Elektrik Mühendisleri Odasının bazı şubeleri ile ortaklaşa düzenlediğimiz etkinliklerle meslektaşlarımıza ulaşacağız. 2018 yılında Eaton Elektrik olarak yeni çıkan Ex-Line Ex-proof armatürünün tanıtımını Türkiye’de ilk defa teknoloji karavanı ile gerçekleştirdik. Tesislerde enerji dağıtımı ve koruması, enerji verimliliği ve sürdürülebilirliği üzerine ürünler sergiledik. Standartların da üzerinde güvenlik konusunun altını çizdik. 2020 yılında da Ulusoy Elektrik Orta Gerilim çözümlerimizin yer aldığı teknoloji tırımız ile Anadolu’ya ulaşmayı hedefliyoruz.” dedi.