Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

TEKNOLOJİ KARAVANI 12 FARKLI İLİ GEZİYOR

Güç yönetimi şirketi Eaton, yenilikçi ürünlerini tanıttığı, tüm EMEA’da geleneksel hale getirdiği Mobil Teknoloji Günleri ile 5. kez Türkiye’de. 11 Kasım’da Türkiye’ye gelen Eaton teknoloji karavanı,  27 Şubat’a kadar İstanbul, İzmir, Bursa, Çanakkale, Konya, Gaziantep, Ereğli, Eskişehir, Antalya, Ankara, Samsun, Mersin başta olmak üzere Anadolu’nun bir çok noktasında Mobil Teknoloji Günlerine devam edecek. Karavanda birçok farklı sektörden Eaton kullanıcılarına yenilikçi ürünler sunulacak. Karavanda sunulacak ürünlerden biri olan, yeni nesil kontrol rölesi easyE4 ile esnekliği sağlayıp, nesnelerin internetini (IoT) destekleyecek. Bunlar gibi birçok çözümlerin tanıtılacağı karavanda Eaton uzman ekibiyle yer alacak.

TEKNOLOJİ KARAVANI BİRÇOK SEKTÖRDEN FARKLI KULLANICILARLA BİR ARAYA GELECEK

Eaton teknoloji karavanında, birçok ürün yenilenen ve geliştirilen özellikleriyle 12 farklı ilde makine imalatından gıdaya, havalandırma ve soğutma sektöründen temiz/ atık su, demir-çelik, madencilik, işleme, ambalaj, seracılık, tarım ve birçok sektöründen kullanıcılara ulaşıyor. Yeni dijital NZM maksimum personel koruması sağlarken, easyE4 gelişmiş kontrol rölesi IoT’u (Nesnelerin İnternetini) destekleyecek. Smartwire-DT akıllı kablolama sistemi, servis kolaylığı sağlayan soketli motor yolvericileri, xStorage enerji depolama çözümleri karavanda yer alıyor.

Eaton Teknoloji Karavanı’nın Önemli Duraklarından Bazıları (2019):

  • 23 Aralık – 6 Şubat İstanbul
  • 10 Şubat Mersin
  • 11 Şubat – 14 Şubat Gaziantep
  • 18 Şubat – 21 Şubat Konya
  • 25 Şubat – 27 Şubat İstanbul