Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

TAMAMEN AKILLI BACA GAZI ÖLÇÜMÜ

TESTO

Yeni baca gazı ölçüm cihazı testo 300; sağlam yapısı ve yüksek etkinlikteki dokümantasyon kabiliyeti ile akıllı dokun ve çalıştır özelliğini birleştiriyor.

TAMAMEN AKILLI: AKILLIDOKUNMATİK TEKNOLOJİLİ

Yeni testo 300’ün en önemli özelliği, geniş 5 inç akıllı- dokunmatik ekranı. Geniş ekran, tıpkı bir akıllı telefonda olduğu gibi, kolay kullanımı mümkün kılıyor. Tüm ölçüm verilerini grafik veya tablo olarak yüksek çözünürlükte görmekle kalmayıp ayrıca dokümantasyonun ne kadar kolay bir hale getirdiği de fark ediliyor. Buna ek olarak, akıllı-dokunma teknolojisi sayesinde testo 300, bekleme modundayken bir tuşa dokunularak ölçüme hazır hale geliyor. testo 300’ün yüksek kaliteli ve esnek yapısı, zorlu çalışma şartlarına dayanmasını sağlıyor. Çizilmez ekranı gömülüdür ve değiştirilebilir bir koruyucu film ile donatılmış. Cihaz, dört adet mıknatıs ile güvenli bir şekilde sabitlenir. Son derece uzun ömürlü sensör teknolojisi, 30.000 ppm CO’ya kadar otomatik seyreltme yapabilir.

TAMAMEN KULLANIŞLI MENÜLER

Isıtma sistemlerini içeren tüm uygulamalar için net bir biçimde yapılandırılmış ve açık menüler testo 300’de bulunuyor. Bu sayede, diğerlerinin yanı sıra aşağıdaki ölçümler de kolaylaştırılmıştır: Baca gazı, çekiş, BImSchV’ye göre ölçüm, CO, islilik numarası, fark basınç, fark sıcaklık, sızdırmazlık testi veya O2 hava girişi.

E-POSTA İLE RAPOR GÖNDERİLİYOR

Ölçüm verileri, müşteriler ve ısıtma sistemleri hakkındaki tüm bilgileri içeren ölçüm raporları testo 300 ile doğrudan sahada oluşturulabilir. Kullanıcının kendi yorumlarını eklemesi de mümkün. Müşteri, teknisyenin çalışmalarını doğrudan testo 300 üzerinde elektronik imza ile onaylıyor. Kablosuz LAN üzerinden doğrudan ofise veya müşterilere rapor kaydediliyor. Raporlar aynı zamanda cihazda da kaydediliyor.

CİHAZ KONFİGÜRASYONU

Sensör teknolojisine ilişkin olarak, müşteriler iki veya dört yıllık garanti kapsamları arasında bir seçim yapabilirler. Cihazlarının kaydını www.testo.com.tr adresinden yapan müşteriler, bir yıl ücretsiz garanti uzatması hakkını kazanıyor. O₂ ve CO’ya ek olarak, NOx ölçümü için üçüncü bir sensör yuvası da opsiyonel olarak eklenebiliyor. Ayrıca, özellikle ısıtma mühendisleri ve baca temizleyicilerinin gereksinimlerine göre uyarlanabilen özel cihaz konfigürasyonları ve özgün aksesuarlara sahip çeşitli setler de mevcut.