Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

FEICA 2018 KONFERANSI’NDA “ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK” DENEYİMİ

Bostik, 12-14 Eylül 2018 tarihleri arasında Letonya’da Riga şehrinde düzenlenen, FEICA 2018 Avrupa Yapıştırıcı ve Sızdırmazlık Konferansı ve Fuarı’nda Bostik Global İnşaatı ve Tüketici İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Roland Albers, inovasyona verdikleri değeri ve dijitalin günümüzdeki önemini anlattı.

Avrupa’nın yapıştırıcı ve sızdırmazlık endüstrisi için önde gelen bir etkinlik olan FEICA Konferansı ve EXPO, endüstriyi etkileyen temel konuları gündemine taşıdı. FEICA, pazarın eğilimlerini, inovasyonu, sürdürülebilirliği ve teknolojik gelişmeleri tartışmak için firmaları bir araya getirdi. Endüstriyel alanda ve imalat, inşaat ve tüketici pazarlarında faaliyet gösteren Bostik de bu yıl ki fuarın “Hoş Geldin” kokteyline sponsor oldu. Etkinlikte Bostik Global İnşaatı ve Tüketici İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Roland Albers, inovasyona verdikleri değeri ve dijitalin günümüzdeki önemini anlattı. Katılımcılar akıllı cihazlarına indirdikleri Bostik AR uygulaması ile bulundukları ortamda, Bostik’in büyük ilgi çeken simgesi Gecko’nun yer aldığı olağan dışı “Artırılmış Gerçeklik” deneyimi yaşadılar. 35 ülkeden 600 katılımcının iştirak ettiği FEICA Konferansı ve EXPO, müşteriler ve hammadde tedarikçileri için en son trendler ile daha geniş iş ortamlarını tartışmak için büyük fırsatlar, önemli bilgiler sundu.