Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

AVRUPA’DA YILIN ENERJİ MARKASI TUNÇMATİK OLDU

[kutusol=11138] Alanlarında lider üretici ve distribütörleri bir araya getiren dünyanın sayılı organizasyonlarından olan Distree, 300’den fazla bayi ve distribütörün çevrimiçi oylaması ile farklı kategorilerde en iyileri belirledi. Türkiye’de, 1969 yılından bu yana birçok ilke imza atarak sektöre yön veren Tunçmatik, şarj ve güç çözümleri ile Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden “DISTREE Diamond Award”ın sahibi oldu. Tunçmatik, bu geleneksel organizasyonda ürün portföyü, ürün yol haritası, kanal programı, iş potansiyeli, pazara giriş stratejisi ve kalite gibi kriterler değerlendirildi ve enerji alanında başarılı bulundu.

Tunçmatik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özer, bayi ve distribütörün oyları ile aldıkları bu ödülün kendileri için çok önemli olduğunu vurgularken, ürün ve hizmet kalitelerini her zaman en yüksek seviyede tutarak Avrupa’da da hizmet vermeye devam edeceklerini belirtti.