Enerji, Şalt, Enerji Kalitesi, Pano, Trafo, Kablo, Motor, Kesintisiz Güç Kaynağı, Topraklama, Aydınlatma, Test-Ölçüm, Elektrik Proje-Taahhüt, Elektronik, dergi

SCHNEIDER ELECTRIC YILIN MÜŞTERİ İNOVASYONU ÖDÜLÜNÜ KAZANDI

[kutusag=11569] Schneider Electric, SCM World tarafından her yıl gerçekleştirilen Power Of The Profession’da, Yılın Müşteri İnovasyonu ödülünü kazandı. Bu sene dördüncüsü düzenlenen ödül töreninde Schneider Electric de Tedarik Zincirinde Yenilik dalında ödüle layık görüldü. Schneider Electric bu ödüle 2015 ve 2016 yıllarında da layık görülmüştü.SCM World Live Americans konferansının bir parçası olarak düzenlenen ödül töreni, sektörün önde gelen üst düzey tedarik zinciri profesyonellerini bir araya getirdi. Bir Gartner topluluğu olan SCM World, ödüllerle kritik global sorunları çözmeyi amaçlayan çeşitli taahhütleri ve programları teşvik etmeyi amaçlıyor.


Schneider Electric tedarik alanına oldukça büyük yatırımlar yapıyor. Şirket, 2017 yılı itibariyle, 44’ün üzerinde ülkede yaklaşık 207 üretim tesisi ve 98 dağıtım merkezinden oluşan tedarik zincirine sahip.


Bu kapsamda 11 milyar avroluk Global Tedarik Zinciri Operasyonları’nı 130.000’in üzerinde sipariş hattında her gün çalışan 86.000 kişi ve 260.000 referansla gerçekleştiriyor. Sürdürülebilir başarı odaklı performanslarıyla bu ödüle layık görüldüklerini belirten Schneider Electric Global Tedarik Zinciri Operasyonları İdari Başkan Yardımcısı Mourad Tamoud; “Her yıl verilen SCM ödüllerinde bir kez daha Yılın Müşteri İnovasyonu ödülünü almak, Schneider Electric için bir onurdur. Tedarik zincirimizi, müşterilerin satın alma davranışlarına odaklanan ve çözümlerini de bu yönde özelleştiren bir lojistik platformu olarak yönetiyoruz. Bu ödülün de bu alanda yarattığımız başarının bir kanıtı olduğuna inanıyoruz. Tedarik Zinciri ekiplerimize, özellikle bu sektörel ödüle adanmışlıkları ve lojistik ve dağıtım ağımızı Grup için önemli bir rekabet avantajı haline getirmeye katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu ödül, geleceğin tedarik zinciri olmak için dijital dönüşümlere uçtan uca yön veren ekiplerimiz için harika bir itici güç olmuştur” dedi.